Apie mus

Jau daugiau kaip 24 metus esame Jūsų patikimas partneris ir tiltas į naujoves, lanksčius, ekonomiškai efektyvius ir ergonomiškus sprendimus.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.   
Nuolat ieškome, pristatome ir diegiame naujoves bei stengiamės būti vertingi savo partneriams. Ieškome originalių ir pažangių būdų tobulėti, kuriame sprendimus esamiems ir būsimiems poreikiams patenkinti. Savo asortimentą plečiame ir tobuliname atsižvelgdami į klientų poreikius.
Stengiamės  būti savo srities lyderiais nuolat besikeičiančioje aplinkoje, pirmieji žengti į naujas sritis ir įgyvendinti naujas galimybes.
Nustatome aiškius tikslus ir į juos sutelkiame visas savo pastangas, dėmesį ir energiją. Norime suprasti ir išspręsti klientams aktualias problemas. Mums rūpi pacientų bei visų sveikatos priežiūros profesionalų, su kuriais susiduriame savo veikloje, gerovė.
 

Pagrindinės veiklos sritys
Laboratorinė medicina;
Medicininė įranga, priemonės ir sprendimai;
Gyvybės mokslai, farmacija ir pramonė;
Ko siekiame?
Užtikrinti ilgalaikę vertę, kurią mūsų inovatyvios ir patikrintos technologijos bei sprendimai suteikia sveikatos priežiūros įstaigai ir pacientui.
Vertė - tai pirmiausia laikas, tikslumas ir patikimumas. Novatoriškų ir tradicinių sprendimų sintezė  įkūnija medicinos vertybes – laiką ir tikslumą, o pacientui  išsaugo sveikatą ir  gyvybę.
Tikime, kad ir toliau išliksime klientų bei partnerių pripažinta profesionalia įmone. Dėka savito ir unikalaus požiūrio į vykdomą veiklą, išlaikome poziciją tarp stipriausių ir vertingiausių šios srities įmonių.
Vertybės
Vertybės, kuriomis vadovaujamės, padeda užtikrinti, kad visuose mūsų priimamuose sprendimuose didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientams, klientams, kolegoms. Tai:
  • Sąžiningumas
  • Ilgalaikis bendradarbiavimas
  • Patikimos informacijos sklaida
  • Naujausių technologijų naudojimas ir pasiūla
  • Racionalūs, inovatyvūs ir patikimi sprendimai
  • Kokybiškas darbas
  • Šiuolaikiškumas
  • Savitarpio pagalba
Kokybė

Stengiamės dirbti sąžiningai ir laikytis aukščiausių kokybės, aplinkos apsaugos, etikos ir atitikties standartų.

Įmonėje įdiegėme integruotą kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinius ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartus.

Kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos taikymo sritis:

medicinos, mokslo, industrijos produktų (įskaitant įrenginius ir programinę įrangą) pardavimas, instaliacija, techninė priežiūra, mokymai ir konsultacijos.

UAB „Diamedica“ tikslas - suteikti ilgalaikę vertę, kurią mūsų siūlomos technologijos atneša ligoninei, laboratorijai ir pacientui. Mūsų siūlomi sprendimai ligoninei ir laboratorijai įkūnija medicinos vertybes – laiką ir tikslumą, o pacientui, neretais atvejais – gyvybę.

UAB Diamedica valdybos sukurta kokybės, aplinkos apsaugos politika yra pagrindinės kompanijos nuostatos, siekiant užtikrinti klientų poreikius siūlant platų produktų spektrą ir aukšto lygio techninį aptarnavimą, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir lankstus aptarnavimas – mūsų veiklos pagrindas.

Stabilumo užtikrinimui ir kompanijos strateginio tikslo pasiekimui, įsipareigojame:

Santykiuose su klientais ir partneriais:

- nuolat palaikyti ryšį su esamais klientais, teikti aukščiausios kokybės prekes ir paslaugas, reaguoti ir išsiaiškinti kliento reikalavimus, prašymus ir pageidavimus ir  užtikrinti prisiimtų įsipareigojimų vykdymą,

- būti patikimais, veikiant skaidriai, sąžiningai ir atsakingai,

- užtikrinti greitą ir profesionalų atitinkamų produktų pardavimą bei tinkamų techninio aptarnavimo paslaugų teikimą,

- sukurti ir išlaikyti ilgalaikius ir abipusiai naudingus santykius,

- plėsti ir valdyti veiklas, atsižvelgiant į subalansuotą išteklių naudojimą, neigiamo poveikio aplinkai bei atliekų susidarymo mažinimą.

Kompanijos viduje:

- suteikti galimybes ir sąlygas darbuotojų tobulėjimui, užtikrinti darbo efektyvumą bei kokybės valdymo sistemos funkcionalumą,

- užtikrinti geras darbo sąlygas ir priemones,

- atitikti taikomų teisės aktų, standartų ir kitus reikalavimus, keliamus teikiamoms paslaugoms ir įmonės veiklai,

- nuolat analizuoti bei gerinti integruotos vadybos sistemos rezultatyvumą, periodiškai stebint, vertinant bei tobulinant veikos procesus,

- įgyvendinant šią politiką ir ja vadovaujantis, skatinti darbuotojus dirbti saugiai, sąmoningai ir atsakingai, rūpintis darbuotojų kompetencija, ugdymu ir motyvacijos skatinimu,

- identifikuoti aplinkos apsaugos aspektus, nuolat gerinti aplinkos apsaugos procesų veiksmingumą bei taršos prevenciją bendrovėje bei už jos ribų.


Susisiekite
Neradote ieškomos informacijos? Parašykite mums
Kontaktai
Bendrieji kontaktai
El. paštas: info@diamedica.lt